>>>اعتماد شما سرمایه ماست<<<

عطر گل رز - کد کالا : 65

عطر گل رز

25 سی سی با غلظت و ماندگاری زیاد عطر رز تولید پاکستان قيمت :25,000 تومان
مقایسه محصولات
عطر گل رز عطر گل رز عطر گل رز عطر گل رز

 عطر رز  در بسته شیشه های 25 سی سی
با غلظت و ماندگاری زیاد آنقدر که تا چندین ساعت بوی خوش و شیرین خود را حفظ می نماید .
این عطر بدون الکل می باشد.
خرید تعداد موجب دریافت تخفیف می شود.
 آیا گل رز در فضا همان عطر را دارد؟
- گل‌ها به واسطه تولید روغن مخصوصی معطرند. ما به واسطه تجربه رایحه گل‌ها روی زمین، عطر گل‌ها را می‌شناسیم، اما همین گل‌ها اگر در فضا پرورش یابند، رایحه کاملا متفاوتی خواهند داشت.
همچنین رایحه رز می‌تواند به زنانی که زایمان‌های پرخطر دارند و خطر سقط جنین آنها را تهدید می‌کند، کمک کنند. همچنین می‌تواند به افسردگی‌های دوران قائدگی و یائسگی کمک زیادی کند .
بهنوش خرم‌روز: همه ما با گل‌های رز آشناییم و بوی گل رز را می‌شناسیم. اما شاید اگر در فضا بوی گل رز به مشاممان برسد آن را نشناسیم! چون گل‌های رز آشنای ما،‌ در فضای بدون جاذبه بوی متفاوتی دارند.
به گزارش لایفزلیتل‌میستریز، گل‌های زمینی در فضا مواد معطر متفاوتی تولید می‌کنند. در واقع وقتی یک گل زمینی را در فضا پرورش بدهید، در نهایت بوی متفاوتی خواهد داشت....
دسته آرایشی بهداشتی زیردسته عطر و ادکلن
قدرت خوشبویی بسیار بالا برای خانمها.
عطر رز وحشی زنانه هدیه ای ارزشمند برای همسران و خانمهایی که به بوی خوش خود اهمیت میدهند.
عرضه بصورت صد درصد خالص.
حتماً بخوانید- اگر می خواهید به کـسی که دوستش دارید گل هدیه دهید
لازم نیست حتما منتظر موقعیت و اتفاق خاصی برای دادن یک شاخه گل به کـسانی که دوستشان دارید باشید.
در حقیقت گل هدیه‌ای است که اگر به‌صورت غیرمنتظره تقدیم شود ارزش بیشتری دارد اما جدای از اینها اگر شما خواسته باشید به کـسی گل هدیه بدهید، چه نوع گل و چه رنگی از آن را انتخاب می‌کنید؟
آیا می‌دانستید گل و رنگ آن نشانه‌ای از شخصیت درونی شما دارد؟
معنی تعداد شاخه‌های گل‌ به‌صورت کلی در یک دسته
یک شاخه گل: نشانه توجه یک فرد به طرف مقابل
3 شاخه گل: نشانه احترام به طرف مقابل
5 شاخه گل: نشانه علاقه و محبت به طرف مقابل
7 شاخه گل: نشانه عشق.
معنی تعداد شاخه‌های گل‌ رز در یک دسته
یک شاخه رز: یک احساس عاشقانه فقط برای تو
3 شاخه رز: دوستت دارم
5 شاخه رز: بی‌نهایت دوستت دارم
12 شاخه رز: عشق ما به یک عشق دو طرفه تبدیل شده است
36 شاخه رز: احساس وابستگی رمانتیک
99 شاخه رز: عشق من برای تو جاودانه و ابدی است.
365 شاخه رز: هر روز سال به تو می‌اندیشم و دوستت دارم.
همچنین 10 شاخه گل لاله عموما به نشانه یک عشق بی‌نظیر است.
معنی رنگ رزها
رز قرمز : رز قرمز کمرنگ به نشانه «دوستت دارم» است و رز قرمز پر رنگ به معنی زیبایی بی‌انتهاست.
رز زرد: امروزه رز زرد به معنی شادی و خوشحالی است ولی در گذشته این رنگ رز معنی کاهش میزان علاقه و وفاداری را داشت.
رز سفید: رز سفید به معنی عشق روحانی و پاک است و در دسته گل عروس به معنی احساس عاشقانه شادی‌آور است.
رز ارغوانی: این رز به معنی تمایل و اشتیاق فرد به طرف مقابل است.
و رز نارنجی به معنی «من فریفته و دلباخته تو هستم» است.
رز معطر: بدین معنی است که عشق در نگاه اول به‌وجود آمده است.
رز صورتی: رز صورتی کمرنگ به معنی تحسین، ستایش، وقار و شایستگی و زیبایی است و رز صورتی پر رنگ به معنی تشکر از طرف مقابل است.
به‌طور کلی تمام رزهای کمرنگ به معنی دوستی با طرف مقابل هستند.
خواص عطر
فروزنده ارزانی : انجمن روان‌شناسی دانشگاه کلمبیا اعلام کرد که 80درصد زنان و دختران جوان به عطرهای ملایم گرایش بیشتری دارند.
طی یک سلسله آزمایش که روی 200 دختر جوان 18تا 25 ساله صورت گرفته،‌ اعلام شد که زنان بیش از هر چیز به عطرهایی از رایحه‌هایی همچون یاس بنفش، یاس سفید، گل‌های شرقی و رز، کشش بیشتری دارند.
نتایج این تحقیق دو ساله نشان می‌دهد که میزان گرایش مردان به رایحه‌های مختلف عطر کاملا با میزان ترشح هورمون آدرنالین در ارتباط است، بر این اساس میزان ترشح هورمون آدرنالین سبب می‌شود که گرایش مردان نسبت به عطرهای مختلف متفاوت باشد، به طوری‌که ترشح آدرنالین به میزان زیاد سبب می‌شود که مردان به عطرهایی تندتر گرایش داشته باشند .
علاوه بر این مردانی که بیش از انجام این آزمایش‌ها از غذاهای سرخ شده، شیرین و کافئین‌دار استفاده کرده‌اند هم به عطرهایی تندتر از قبل گرایش دارند، علاوه بر رابطه مستقیم هورمون آدرنالین،‌ تستوسترون و تغذیه با انتخاب عطر، در نتایج این تحقیقات رابطه وزن و رایحه عطر هم مورد بررسی قرارگرفته و به این ترتیب هر قدر وزن مردان بالاتر باشد رایحه‌های تندتری را می‌پسندند.
محققان دانشگاه کلمبیا در راستای دوره‌های عطر درمانی، دست به این تحقیق زده‌اند. نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد که رایحه‌ها کاملا با اعصاب در ارتباط هستند، در واقع عطرها کاملا با غدد درون‌ریز در ارتباط هستند و می‌توانند نقش زیادی در تنظیم تعادل بدن داشته باشند.
در این روش درمان از عطرهایی که فرد نسبت به آنها ابراز تمایل می‌کند برای بهبود شرایط روحی و متعاقب آن جسمی استفاده می‌شود . در میان اسانس‌هایی که برای عطر درمانی استفاده می‌شود بیش از همه از سه اسانس رز، لیمو و وانیل کاربرد دارد.
از رایحه رز در اغلب روان درمانی‌ها استفاده می‌شود زیرا که حس هارمونی و امنیت در بدن ایجاد می‌کند و کمک می‌کند فرد تا حد زیادی اعتماد به نفس پیدا کند و به غرورش مسلط باشد. نتایج این تحقیق ثابت می‌کند که رایحه رز انرژی علاقه‌مندی و ابراز عشق را بیش از پیش فعال کند.
همچنین رایحه رز می‌تواند به زنانی که زایمان‌های پرخطر دارند و خطر سقط جنین آنها را تهدید می‌کند، کمک کنند. همچنین می‌تواند به افسردگی‌های دوران قائدگی و یائسگی کمک زیادی کند .
رایحه لیموترش نیز سبب بهبود قدرت تمرکز در افراد و نیرو بخشیدن به فعالیت‌های ذهنی و تحریکات عصبی می‌شود. عطر لیموترش، عطر قابل توصیه برای محیط‌های کار است زیرا جو محیط کار را آرام می‌کند و باعث می‌شود که از اشتباهات انسانی پیشگیری شود، همچنین خستگی، تنبلی و استرس را از بین می‌برد و ایجاد ارتباط را در محیط کار آسان‌تر می‌کند.
مانند دیگر اعضای خانواده مرکبات لیموترش در ضدعفونی کردن محیط قدرتمند است و در درمان کم خونی، اسهال، فشارخون بالا، کلسترول بالا، رماتیسم، بی‌اشتهایی، سردرد، خارش و آسم مؤثر است.
اسانس وانیل هم خاصیت درمانی برای پوست دارد و به همین دلیل در ساخت وسایل آرایشی از آن استفاده می‌شود. از نظر روان‌شناسی داروی ضدافسردگی است زیرا با بوییدن عطر آن احساس آرامش در افراد ایجاد می‌شود، همچنین از نظر فیزیکی نیز فوایدی را به همراه دارد که می‌توان از آنها خاصیت ضددرد بودن را نام برد.
منبع : روزنامه کارگزاران
ترکیب رنگ‌های مختلف رز در یک دسته گل
ترکیب رز زرد و قرمز در یک دسته گل به معنی «تبریک» در هر مناسبتی است.
ترکیب رز زرد و نارنجی در یک دسته گل به معنی علاقه زیاد به طرف مقابل است.
ترکیب رز قرمز و سفید به معنی یگانگی و اتحاد با طرف مقابل است.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي