>>>اعتماد شما سرمایه ماست<<<

تصفیه کننده هوا (پلاسما ایران DH) - کد کالا : 1202

تصفیه کننده هوا (پلاسما ایران DH)

این دستگاه بااستفاده از تکنولوژی های روز دنیا (یونیزاسیون) ذرات معلق موجود در هوا را باردار و ویروس قيمت :250,000 تومان
مقایسه محصولات
تصفیه کننده هوا (پلاسما ایران DH)

آیا میدانید انسان روزانه 22000 بار نفس می کشد!؟
امروزه بسیاری از لوازمی که در منازل و محیط کار استفاده میشوند آلاینده های بسیار خطرناکی مثل بنزن، فرمالیدهید و هیدروکربن های مضر و... را از خود منتشر می کنند که در محیط های بسته زمینه ساز رشد و پرورش ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها و میکرو ارگانیزم ها هستند. از آنجایی که انسان ها بیشتر مواقع در محیط های بسته قرار دارند آلاینده های داخلی تهدیدی جدی ببرای سلامت آنها به شمار می روند و استفاده از دستگاه پلاسما ایران DH ضروری است.
سیستم عملکرد :
این دستگاه بااستفاده از تکنولوژی های روز دنیا (یونیزاسیون) ذرات معلق موجود در هوا را باردار و ویروس باکتری را از بین برده و از انتقال بیماری های واگیردار جلوگیری می کند. همچنین باعث از بین رفتن بوی بد در مکان شده و هوایی مطبوع را برای شما ایجاد میکند. بااستفاده از این دستگاه ریه های افرادی که مشکل تنفسی و حتی آسمی دارند, تحریک نشده و در درمان آنها تاثیر فراوانی دارد.
همچنین از بیماری هایی مثل سردرد، سرگیجه و تمامی بیماری هایی که عامل آلودگی هوا منشاء اصلی آنها است را جلوگیری کرده و می تواند بهترین همراه شما در خواب، محیط کار و اتاق فرزندانتان باشد.
با تصفیه محیط علاوه بر جلوگیری از بیماری ها در راندمان کاری و فکری افراد به قدری تاثیرگذار می باشد که کشورهای اروپائی و حتی روسیه این روش را در مکان های عمومی به صورت اجبار اعلام کرده اند.
البته توجه داشته باشید یونیزاسیون روش های گوناگونی دارد که تنها این روش که به صورت های ولتاژ (ولتاژ بالا) می باشد بی خطر و قابل استفاده است. در این روش هوا از محیط الکتریکی عبور کرده و عمل باردار شدن و از بین رفتن ویروس و باکتری بر روی آن انجام می پذیرد. روش های دیگر که می توان روش UV و روش رادیو اکتیو را نام برد بر انسان خطر داشته و به هیچ عنوان قابل استفاده نمی باشد .
متراز تحت پوشش TS1: 120 متر مکعب را در مدت زمان یک ساعت کاملا تصفیه و میکروب کشی کرده که هم می توان برای متراژهای بیشتر مدت زمان بیشتری از دستگاه استفاده کرد و هم در متراژهای بالای 120 متر از تعداد دستگاه بیشتری استفاده کرد ولی متخصصین DH توصیه می کنند به دلیل جا به جا شدن هوا و فاصله زیاد مکان های دور از دستگاه، بهتر است در متراژهای بالاتر (منظور بالای 240 متر مکعب به بالا) از تعداد دستگاه بیشتری استفاده شود.
روش استفاده TS1:
1) سعی کنید دستگاه را به طور مستقیم به پریز برق نصب کنید.
2) در صورت بودن پریز در ارتفاع پایین بهتر است مثلث روی دستگاه رو به پایین باشد و در صورت وجود پریز در ارتفاع بالا مثلث آبی رنگ بهتر است رو به بالا باشد.
3) از نزدیک کردن اجسام نم ناک و فلزی به داخل شیارهای دستگاه جدا خودداری کنید.
4) در صورت اجبار و استفاده از سه راهی های سیم دار سعی کنید دستگاه در ارتفاع بالای یک متر قرار گرفته و هرگز از سه راهی استفاده شده برای وسایل برقی مانند ماکرویو - اتو - بخاری برقی – تلویزیون – ماشین ظرفشویی - لباسشویی و سشوار استفاده نکنید.
5) در صورت خراب شدن دستگاه هیچ گاه سعی در باز کردن آن نداشته باشید و تنها توسط واحد پشتیبانی خرابی را اطلاع تا دستگاه شما از گارانتی خارج نگردد.
روش تست سلامت دستگاه:
1) در صورت روشن شدن دستگاه،دستگاه سالم می باشد.
2) در صورت گذاشتن گوش خود در فاصله نزدیک 10 سانتی متری، صدای فن دستگاه به گوش می رسد که این خود نشان دهنده سلامت دستگاه است.
3) صدای فن شنیده شده تا یک متر نشان خرابی دستگاه نمی باشد ولی در صورتی که صدای بلند و گوش خراشی از فن داخل دستگاه به گوش شما می رسد سریعا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا محصول شما تعویض گردد.
مزایای دستگاه TS1 می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- کمک به خانم های خانه دار در تنفس نکردن از پرز و گردو غبار ناشی از تمیز کردن خانه و همچنین زیاد کردن مدت زمان خانه تکانی و جلوگیری از پراکنده شدن ذرات معلق در هوا
ذرات معلق داخل هوا مثل: مواد پلاستیکی – ریزگردها – گرد و غبار - خاک – باکتری - آزبست – گوگرد و... و ذرات زیر یک میکرون
- قابل حمل بودن آسان که هیچ دستگاه مشابهی برای فرزندان و افراد دارای بیماری های تنفسی وجود ندارد که به این آسانی قابل حمل و جابجایی باشد.
- بدون نیاز به فیلتر و در پی آن تمیز کردن مداوم فیلتر
- مصرف برق بسیار پایین (5 وات)
- ارزان ترین دستگاه متناسب با شرکت های مشابه
- اثرات پیشگیرانه ضد سرطان
- حذف بو و گازهای سمی
- کمک درمانی موثر در فشار خون، سینوزیت و میگرن
- کمک درمانی بیماری های آلرژیک، تنفسی و قلبی
- اثرات مثبت بر شادابی و سلامت پوست
- بهبود کمیت و کیفیت خواب
- اثرات مثبت بر هوش و بلوغ کودکان
- افزایش انرژی و هوشیاری
- اثرات مطلوب و ضد افسردگی
- بالا بردن راندمان کار، هوش و انرژی بدن
- از بین برنده بو، دود و گرد و غبار محیط
موارد مصرف: در منازل، دفاتر، اتاق خواب نوزاد، بیمارستان ها، مهد های کودک، مدارس، دفاتر تجاری و اداری و...
کلیه قطعات این دستگاه از با کیفیت ترین قطعات ساخت کشور کره استفاده شده و تحت نظارت بخش R&D و QC ایران دی اچ و تولید گردیده است.
گارانتی : 2 سال گارانتی (یکسال تعویض+ یک سال تعمیر رایگان) و 10 سال خدمات پس از فروش + گارانتی کارائی 100%

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي