>>>اعتماد شما سرمایه ماست<<<

سیم کارت اعتباری همراه اول 0911 - کد کالا : 3

سیم کارت اعتباری همراه اول 0911

سیم کارت اعتباری صفرهمراه 0911 همراه اول سراسری سفارش تلفنی پذیرفته می شود قيمت :65,000 تومان
مقایسه محصولات
سیم کارت اعتباری همراه اول 0911 سیم کارت اعتباری همراه اول 0911 سیم کارت اعتباری همراه اول 0911

سفارش تلفنی پذیرفته می شود
تذکر: سیم کارت اعتباری همراه اول و صفر  است.
خریدار باید متعهد شود در اسرع وقت سیم کارت را به نام خود تغییر نام دهد تا در آینده مسولیتی متوجه فروشنده و صاحب اولیه سیم کارت نباشد.در صورت توافق با ارائه فتوکپی کارت ملی سیم کارت در مبدا به نام خریدار ثبت می شود سپس ارسال می گردد.
با دیدن شماره های رند اعتباری و دائمی در وبلاگ زیر شماره را انتخاب و با اطلاع از موجود بودن سیم کارت خرید خودتان را دامه دهید در ضمن قیمتها متفاوتند پس از توافق وجه را واریز نمایید و یک برگ فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و کدپستی و آدرس محل سکونت خود را برای فروشنده ارسال نمایید تا سند سیم کارت به نام شما خریدار محترم تغییر نام یافته و به آدرس شما ارسال گردد.
برای ارائه اطلاعات بیشتر لطفا در سبد خریدی که پر می کنید شماره تماسی اعلام بفرمایید تا در مورد شماره درخواستی و کم و کیف نحوه ارسال سیم کارت و هزینه پست و واریز هزینه تغییر نام توجیه شوید.
تاریخ خبر: 1390/02/24 تعداد دفعات نمایش خبر: 7660
خبر خوش مدیرعامل همراه اول در آستانه روز ارتباطات
اولین نشست رسانه ای مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول در سال 90، صبح روز شنبه 24 اردیبهشت ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، در این مراسم که با حضور تعداد بیش از 150 خبرنگار حوزه های ICT، بورس و بازرگانی رسانه های خبری در برج همراه برگزار شد، مدیرعامل همراه اول اعلام کرد: همزمان با 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات، سیم کارت های دائمی همراه اول با نرخ جدید به فروش می رسد.
صدوقی با اشاره به همکاری مناسبی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این زمینه داشته است، از کاهش قیمت سیم کارت های دائمی همراه اول خبر داد و گفت: از این پس سیم کارت های دائمی با تضمین پرداخت به قیمت 254 هزار و 800 تومان به فروش می رسد که 120 هزارتومان آن حق اتصال، 4800 تومان مالیات بر ارزش افزوده و 130 هزار تومان آن تضمین پرداخت است.
وی در ادامه با تشریح عملکرد سال گذشته همراه اول اظهار داشت: ما در سال 89 عملکردی بیش از برنامه مصوب داشته ایم و مهمترین دستاورد سال گذشته، جذب 5/6 میلیون مشترک فعال بوده است.
صدوقی با بر شمردن عناوین وافتخارات کـسب شده توسط همراه اول در سال گذشته گفت: کـسب رتبه اول سودآوری و بازده ارزش ویژه، برترین شرکت حوزه ICT، قرار گرفتن در بین 10 شرکت پیشرو اقتصادی کشور و کـسب رتبه نهم در درآمد، برترین ارائه دهنده خدمات مخابراتی همراه از سوی دومین دوسالانه جوایز فناوری ایران (ایتا) از جمله عناوین و افتخارات این اپراتور در سال 89 است.
مدیرعامل همراه اول با اشاره به گستره سراسری پوشش این اپراتور اظهار داشت: طبق آخرین آمارها 100 درصد شهرها (1120 شهر)، 69 درصد روستاها (بیش از 46 هزار روستا) و 98 درصد جاده های اصلی (29 هزار کیلومتر) تحت پوشش شبکه همراه اول است. همراه اول با 266 اپراتور در 110 کشور قرارداد رومینگ دارد و مشترکین همراه اول می توانند از شبکه GSM روستایی 20 استان کشور استفاده کنند.
صدوقی از افزایش 5 میلیونی ظرفیت شبکه IN خبرداد و افزود: ظرفیت IN همراه اول در سال 89 به 25 میلیون افزایش یافته است.
وی گفت: ظرفیت مراکز پیامک همراه اول به 40 هزار پیامک در ثانیه افزایش یافته و تعداد آنتن های BTS به حدود 20 هزار آنتن رسیده است.
صدوقی سهم بازار همراه اول را 65 درصد ذکر کرد و اظهار داشت:‌ بقیه اپراتورها نیز روی هم 35 درصد سهم بازار تلفن همراه را در کشور در اختیار دارند.
وی از اقدامات همراه اول جهت توسعه سبد محصولات و خدمات در سال 89، به ارائه 12 سرویس جدید اشاره کرد که مورد استقبال مشترکین قرار گرفته است.
صدوقی با اشاره به روند صعودی رشد فروش سیم کارت های اپراتور اول گفت: با استقبال صورت گرفته از سیم کارت های همراه اول در روزهای بعد از عید، تعداد سیم کارت های واگذار شده این اپراتور به 44 میلیون و 901 هزار رسیده است که از این تعداد 28 میلیون و 768 هزار آن اعتباری و 16 میلیون و 133 هزار دیگر دائمی است.
مدیرعامل اپراتور اول در خصوص افزایش مشترکین GPRS و MMS همراه اول نیز گفت: تعداد کاربران GPRS طی یکـسال اخیر از 5/1 میلیون به بیش از 7/4 میلیون و تعداد کاربران MMS از 800 هزار به 4/2 میلیون نفر رسیده است.
صدوقی اجرای کمپین های سیم کارت جوانان و عیدانه، بهبود سطح خدمات ارائه شده به مشتریان در مرکز تماس، برگزاری طرح های تشویقی میلاد 1 و نوید 1 و ارزیابی، انتخاب و عقد قرارداد با شرکت های همکار در حوزه خدمات ارزش افزوده را از اقدامات اساسی همراه اول جهت توسعه بازار و محصولات در سال گذشته عنوان کرد.
وی از ادامه پروژه فاز 4 توسعه شبکه، مدرن سازی شبکه سیگنالینگی، ایجاد ظرفیت GPRS برای 18 میلیون مشترک و ظرفیت سازی شبکه IN برای 20 میلیون مشترک جدید بعنوان برنامه های سال 90 همراه اول نام برد و جذب 10 میلیون مشترک جدید، بهبود ساختار و عملکرد مرکز تماس و ادامه طرح های تشویقی میلاد 2 و نوید 2 را از دیگر برنامه های همراه اول در سال جاری برشمرد.
صدوقی گفت: در سال جاری همراه اول 23 درصد رشد فروش سیم کارت، 38 درصد رشد درآمد اعتباری و 57 درصد رشد مشترکین فعال داشته است.
وی افزود: بازار سیم کارت ایران به هیچ وجه به بن بست نرسیده و تا سال 2014 میلادی حضور 103 میلیون مشترک فعال در بازار ایران پیش بینی می شود.
مدیرعامل همراه اول در خصوص بحث دیتا محسوب کردن پیامک، MMS و GPRS در صورت های مالی این شرکت نیز گفت: برداشت دوگانه ای از این موضوع وجود دارد که امیدواریم با مستنداتی که ارائه خواهیم کرد از حقوق سهامداران خود دفاع کنیم.
وی در پایان با اشاره به سرویس آوای انتظار همراه اول گفت: این سرویس را در ایام نوروز به صورت آزمایشی برای 2 میلیون مشترک فعال کرده بودیم که در حال حاضر غیرفعال است و قرار است با پیامکی که به مشترکان ارسال خواهیم کرد از آنها بخواهیم اگر می خواهند عضو شوند دوباره ثبت نام کنند. قیمت آن 450 تومان در نظر گرفته شده است که مشترک قادر خواهد بود طی یکماه هر تعداد که بخواهد آهنگ عوض کند. راهنما
•راهنمای خدمات
◦سیم کارت دائمی
◦سیم کارت اعتباری
■راهنمای سیم کارت اعتباری
■ثبت نام و واگذاری
■نحوه استفاده از کارت شارژ
■سرویس ویژه
■خدمات
■تغییر مالکیت
■قطع و وصل به تقاضای مشترک
■تغییر آدرس
■نحوه پیگیری مزاحمت
◦نمونه فرم های خدماتی
•تعرفه خدمات
•سوالات متداول
•مسایل حقوقی
•توصیه ها و هشدارها
•پیامهای شنیداری و صفحه نمایش
راهنمای سیم کارت اعتباری
نحوه ارائه خدمات
شرکت همراه اول درراستای تکریم ارباب رجوع نسبت به ارائه خدمات بهینه و توسعه سرویس دهی به مشترکین به روشهای ذیل اقدام می نماید.
1. حضوری
1.1. دفاتر خدمات ارتباطی
مشترکین تلفن همراه اعتباری در خصوص دریافت خدمات ذیل می توانند به دفاترخدمات ارتباطی مراجعه نمایند.
ثبت نام سیم کارت
تغییرمالکیت ( تغییرنام )
اعلام مفقودی ودریافت سیم کارت جدید
تغییرآدرس
قطع و وصل سرویسهای ویژه
بررسی شارژینگ مشترکین اعتباری
خروج ازلیست سیاه
فعالسازی سیم کارتهای ثبت نامی
1.2 . مراکز تلفن ثابت (درتهران وکرج) و ادارات مشترکین (سایراستانها)
مشترکین تلفن همراه اعتباری می توانند با مراجعه به مراکز تلفن ثابت (درتهران وکرج ) وادارات مشترکین (سایراستانها)خدمات ذیل را دریافت نمایند.
تعویض سیم کارت تلفن همراه کلیه استانها
بررسی مشکلات سرویس ویژه
ارائه کدهای محرمانه سیم کارت (pin) و(puk)
کشف مزاحمت تلفنی
بررسی شارژینگ مشترکین اعتباری
بررسی وتعویض کارت شارژ مخدوش
خروج ازلیست سیاه
2. غیرحضوری
سامانه اطلاع رسانی همراه اول ( 09990 ) وتلفن گویا (444 )
مشترکین جهت دسترسی به راهنمای استفاده از خدمات تلفن های اعتباری با تماس با مرکز 09990 می توانند به دریافت خدماتی مانند: خدمات سیم کارت اعتباری ، راهنمای مشترکین ، نحوه ثبت نام ،نحوه نقل وانتقال ،نحوه اطلاع ازمیزان اعتبار ، خروج ازلیست سیاه ، سرویسهای ویژه وتوضیحات لازم ، مسائل حقوقی اقدام نمایند.
مشترکین می توانندازطریق سیم کارت اعتباری باشماره 444 تماس برقرارنموده و براساس راهنمای صوتی سرویس خدمات مورد نیاز خود مانند : افزایش موجودی ، اعلام موجودی , تغییررمزعبور , اعلام مفقودی , تغییرزبان تلفن گویا و تعویض سرویس بسته را دریافت نمایند.
تعریف سیم کارت اعتباری
سیم کارتهای اعتباری به آن دسته از سیم کارتهایی اطلاق میشود که میزان مکالمات قابل انجام تماس اعم از(داخل کشور,خارج ازکشور) باآن سیم کارت ، بستگی به اعتبار خریداری شده( ازطریق خرید کارت شارژ و یا روش های اعلامی) توسط مشترک دارد بنابراین مشترک متناسب با نیاز ابتدا کارت شارژ مورد نظر خود را خریداری نموده و پس از شارژ سیم کارت از تلفن همراه خود استفاده می نماید.
انواع وضعیت سیم کارت اعتباری
استفاده نشده، فعال نشده ( idle ): وضعیت سیم کارت درزمان تحویل
فعال (active): با برقراری اولین ارتباط مشترک وارد وضعیت فعال شده و می توانداز سرویس هاو امکانات موجود استفاده نماید.
یکطرفه (Suspend) : هنگامیکه دوره اعتبار سیمکارت ( براساس اعتبار زمانی و یا اعتبار ریالی، کارت شارژ خریداری شده) به پایان می رسد سیم کارت مشترک یکطرفه میشود ، مشترک ظرف مدت 2 ماه باید اقدام به افزایش اعتبار نماید، در طول این مدت مشترک صرفاً تماس و پیام کوتاه دریافت می نماید و قادر به برقراری ارتباط یا ارسال پیام کوتاه نمی باشد و اگر از اعتبار مکالمه دوره گذشته مبلغی باقی مانده باشد در صورت شارژ،اعتبار باقیمانده به اعتبار جدید اضافه می گردد.
غیر فعال ( disable ) : اگر مشترک در دوره وضعیت یکطرفه اقدام به افزایش اعتبار ننماید (طی 2 ماه)وارد وضعیت غیر فعال میگردد، در این مدت (12ماه) کلیه خدمات به استثناء امکان تماس با مراکز کمکهای اضطراری غیر فعال بوده لیکن شماره مشترک حفظ خواهد شد و در صورت شارژ اعتبار باقیمانده از دوره قبل به دوره جدید منتقل نخواهد شد .
سلب امتیاز ( pool ) : درصورت عدم افزایش اعتبار در وضعیت غیرفعال (طی 12ماه ) شماره و حق الامتیاز سلب می گردد.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي